Krásna budúcnosť Pezinka

Chcem vrátiť Pezinku krásne časy, keď som sa vo februári 2001 prisťahoval do Pezinka. Pezinok bol vtedy na titulkách, ako mesto s jedným z najlepších triedení odpadov, čo dnes už neplatí.

Čítať Ďalej

Prečo kandidujem

► Lebo Pezinok mi tak prirástol k srdcu, že chcem zmeniť jeho doterajšie tápanie, keď sa tretím rokom nevie dať dokopy ani 25 plus jeden volený zástupca.

Čítať Ďalej

Cesta za poriadkom a systémom

(Ak si spokojný s dnešným stavom Pezinka, tak nemusíš čítať ďalej, pretože nižšie popisujem cesty, ako zmeniť dnešný stav a ty asi budeš voliť aj tak "istotu" doterajšieho riadenia.)

Čítať Ďalej

Ako ďalej s Pezinkom

Všetky cesty sú kľukaté, ale ak spomalíme, tak prestaneme videť iba nebezpečné zákruty a zlú vozovku, ale aj krásu okolo. Preto musíme spomaliť a prestať konať zbrklo a okamžite, aby sme videli aj to dobré okolo.

Čítať Ďalej

Srdcom Pezinčan

Od roku 2017 sa intenzívne zaujímam o dianie v Pezinku a poznáte ma z mojich článkov, ktoré publikujem protredníctvom Pezinského informačného portálu, ...

Čítať Ďalej

Ako si správne vybrať kandidáta

Ako si vybrať v komunálnych voľbách správneho zástupcu (poslanca/primátora). Je niekoľko jednoduchých otázok, ktorých zodpovedanie dáva šancu správne si vybrať a zvoliť, aby ste v budúcnosti neboli nahnevaný na svoju voľbu.

Čítať Ďalej

 

Budem robiť veci správne, nie populárne.

 

Správna voľba pre teba

repka slavomir