banner web repka slavomir
 
Prečo kandidujem

Prečo kandidujem

Lebo Pezinok mi tak prirástol k srdcu, že chcem zmeniť jeho doterajšie tápanie, keď sa tretím rokom nevie dať dokopy ani 25 plus jeden volený zástupca.

► Lebo sa komunálu v Pezinku venujem od roku 2017 a bohužiaľ stále neprichádza zmena.

► Lebo vidím, kde je problém. Je to síce problém celého Slovenska a príčinu hľadajme v prebytku informácií, skazeniu osobných vzťahov a vzťahovačnosti. Tu sa skoro každý chce každému zapáčiť a keď už sa niekomu nepáči, tak ho má okamžite za nepriateľa. Strašné.

► Lebo viem, že v prípade riadenia čohokoľvek musíte komunikovať hlavne s tými, ktorí s vami nesúhlasia a nie s tými, ktorí sú servilní. Ale aj so servilnými musíte dokázať pracovať.

► Lebo sa NIKDY neurážam ani nehnevám na ľudí s iným názorom. Nie sú pre mňa nepriatelia, ale ľudia s iným názorom,

► Lebo mi vcelku dosť ľudí napísalo, alebo povedalo, že by som mal kandidovať.

► Lebo chcem zmeniť smerovanie Pezinka správnym smerom a viem ako to urobiť.

► Lebo celá kampaň a obdobie po voľbách nebudú o "politických polopravdách", "politických sľuboch", "politických vyjednávaniach", kto s kým. Mne je jedno, kto je z ktorého tábora, pokiaľ bude konať a hlasovať v prospech väčšiny obyvateľov a nie prospech svojich kamarátov, tak sem s ním.

► Lebo budem s obyvateľmi na dennej a týždennej báze komunikovať, čo sa pripravuje, a kam chceme dôjsť.

► Lebo viem, že veľa ľudí, keď si tento obsah prečíta, začne útočiť, ale ako píšem inde, nikdy som sa nevzdal a vždy som nakoniec na strane víťaza.

► Lebo chcem vždy STAŤ na strane obyvateľov Pezinka aj potom, tak ako som bol doteraz a je jedno, kto si do mňa bude chcieť kopnúť, alebo si kopne.
Prežil som dve nakladačky "bejzbolkou" za starých dôb (95-96), ale výpalné som NIKDY nezaplatil. A to vládli iní grázli. 

► Lebo mám jednu sakra výhodu a tou je, že som v rámci Pezinka s nikým neobchodoval, ani nikto mi nepomáhal tak, aby som mu dnes mal niečo vracať. Pri uplácaní zvraciam! 

► Lebo Pezinok má 25 poslancov (niektorých aj niekoľko volebných období) a jedného primátora, ale ani jeden poslanec a ani primátor nedokáže v dnešnej internetovej dobe využívať pre komunikáciu s obyvateľmi sociálne siete a internet. Toto je v 21. storočí, ktorému sa tiež hovorí internetové storočie, neodpustiteľná ignorácia! V princípe to ani nie je ignorancia, ale AROGANCIA, v zmysle, zvoli ste ma, tak si počkajte do ďalších volieb. Viem to a chcem to akceptovať u poslancov mojej generácie, ale aj tam s výhradou.

► Lebo aj v TOMTO zastupiteľstve som našiel 4 osoby, s ktorými by som chcel spolupracovať aj v nasledujúcich obdobiach (prečo, som písal tu). 
Ich mená: prof. Ing. Pavel Alexy, PhD., prof. Ing. Elena Žárska, CSc., Mgr. Kvetoslava Štrbová, JUDr. Roman Mács.

 

repka slavomir11 

 


 

 

Oblasti, ktorým sa budem venovať

Výrazná ZMENA sa dá dosiahnuť:

- zmenou myslenia
- zmenou personálu
- zmenou pracovných postupov
- zmenou zvykov
- zmenou a pretrhnutím starých väzieb
 
Najlepšie všetkými spolu
 
volby slavomir repka white 260
 
 
 
 
aktualne letaky download
 
Free Joomla templates by Ltheme