Srdcom Pezinčan

ktorý nájdete na webe na adrese www.okrespezinok.sk a využívam aj sociálnu sieť Facebook, tiež pod menom Pezinský informačný portál.

Sledujte obe adresy a už vám nič neujde a budete stále v obraze.


Roky som sa venoval priamemu obchodu, ktorý ma naučil priamo komunikovať s každým. Vždy sa mi v živote oplatilo jednať priamo a v tom dodnes pokračujem, preto ma nikdy neurazí človek s iným názorom.
Preto tiež nemám problém pomenovať veci pravým menom. 
Poznáte ma ako človeka, ktorý ako novinár upozorňuje na neprávosti, pričom nepozerám na meno, kto ich robí, pretože som presvedčený, že neprávosť a nezákonnosť je vždy nezákonnosťou a je jedno "kto" sa jej dopustil.

Nikdy som nedal a nikdy som nezobral úplatok, aj napriek tomu, že som si kvôli tomu vytrpel aj s "vrchnosťou", aj s regionálnymi "celebritami" v danom období. Nebolo to ľahké, ale zase spím veľmi dobre.

Vždy som sa postavil zlu:

- napríklad tu, keď v Sabinove chceli postaviť spaľovňu plastov hneď vedľa rodinnej zástavby Občianska angažovanosť a jedno víťazstvo.
- ale aj tu, v Grinave Kauza Myslenická čierna rampa
- tiež pri neľudskom správaní sa poľovníka, ktorý odstrelil danielovi parožie

Veľa o mojom postoji k životu sa viete dočítať v mojich článkoch či už na Pezinskom informačnom portále www.okrespezinok.sk , alebo na Blogu SME, kde som aktívne písal od vzniku blogovania (2005) viac ako 15 rokov www.repka.blog.sme.sk.Neprávosť ma hnevá a preto nerobím rozdiel medzi ľuďmi, ktorí tieto neprávosti robia. Neviem sa tváriť alibisticky, ale vždy pomenujem problém a snažím sa ho vyriešiť. Niekedy to ide dlho, ale nakoniec väčšinou som na strane víťaza.

 

 

 

Budem robiť veci správne, nie populárne.

 

Správna voľba pre teba

repka slavomir