banner web repka slavomir
 
Krásna budúcnosť Pezinka

Krásna budúcnosť Pezinka

Chcem vrátiť Pezinku krásne časy, keď som sa vo februári 2001 prisťahoval do Pezinka. Pezinok bol vtedy na titulkách, ako mesto s jedným z najlepších triedení odpadov, čo dnes už neplatí.

Pezinok v noci dokázal žiť aktívnym životom a dobré víno sa tu dalo vypiť skoro v každom dvore, čo tiež už neplatí.

V Pezinku sa vtedy pripravovala výmena na poste primátora a o rok na to primátora Pessela vystriedal Oliver Solga, ktorý spravoval mesto 16 rokov až do roku 2018.

2018 - 2022 je primátorom Igor Hianik a všetci vieme v akom stave je mesto Pezinok.

Opravujem, NIKTO poriadne nevie, v akom stave je mesto Pezinok.


Mojím cieľom je spojiť všetkých, zabudnúť na minulé osobné krivdy a spolu budovať krajší a lepší život v Pezinku, pre nás, pre naše deti, pre naše vnúčatá.


Spojiť

rodičov, poľovníkov, rybárov, vinárov a vinohradníkov, podnikateľov aj živnostníkov, stavbárov aj developerov.
Grinavanov, cajlanov, pezinčanov, aj prisťahovalých do Pezinka. 

 

Každý z týchto, vyššie menovaných aj nemenovaných, má svoje miesto v Pezinku.


Mám ešte jeden cieľ, ktorý sa síce nemusí páčiť mojej generácii pezinčanov, ale som presvedčený, že je to správny a dokonca aj nutný cieľ.

Upratať, čo tu naša generácia urobila a plynule predať správu mesta Pezinok do rúk mladšej generácii. Predsa len, budúcnosť je už viac ich život ako náš. Oni tu budú žiť dlhšie ako my a preto by bolo fajn, im odovzdať mesto rozbehnuté správnym smerom, aby si potom ONI riadili jeho osud.

Práve preto sa obraciam aj na mladých, aby sa pripojili a angažovali v správe vecí verejných. My upracme, čo sme navarili a s láskou a úctou odovzdajme žezlo mesta Pezinok mladým. ALE!

Ale je tu jedno riziko, nakoľko aj dnes vidíme, že vek a titul, je slabé kritérium na správneho lídra, preto už dnes vyberajme ľudí, ktorí hľadajú, ako sa veci dajú robiť novým, efektívnejším a niekedy aj lacnejším spôsobom.

Verte, že za posledné 4 roky som v Pezinku takýchto mladých ľudí našiel hromadu. Nebojme sa, vymeniť hoci aj celý poslanecký zbor (ja osobne mám štyroch, ktorých by som v zbore mal rád aj naďalej), lebo ak sa noví ľudia nebudú pozerať na svoj osobný prospech, ale na prospech väčšiny, tak je to výhra.
Sú to nové spôsoby, nové vízie, nové ciele...
Dajme mladým šancu. 

 

 

 

Oblasti, ktorým sa budem venovať

Výrazná ZMENA sa dá dosiahnuť:

- zmenou myslenia
- zmenou personálu
- zmenou pracovných postupov
- zmenou zvykov
- zmenou a pretrhnutím starých väzieb
 
Najlepšie všetkými spolu
 
volby slavomir repka white 260
 
 
 
 
aktualne letaky download
 
Free Joomla templates by Ltheme